خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود رمان عاشقانه
زیرمانیتوری مدیریتی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
والیبال
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
ما پرسیدید ، پشت من جواب دادم

همیشه در سفر

ما پرسیدید ، پشت من جواب دادم

با طولاني سوالاتی که بشر در مورد گردش دارند، تصمیم گرفتم که پهلو جای اینکه پهلو سادگی یک داستان را وا شما داخل میان بگذارم یا مقاله ای را وا چند راهنمایی نوشتم، وقت وقت حسن رسیده است که دوباره به دست آوردن سؤالاتتان بپرسید. بنابراین، درون صفحه فیس بوک من صميميت توییتر، برای سوالاتی که دوباره به دست آوردن من می پرسند، علايق می گیرم. سفر، زندگی، من، جایی که جوراب خود را ناپدید می شود (پاسخ: leprechauns) - هر چیزی! بنابراین، بي نیاز بیشتر، داخل اینجا چیزی است که انسان میخواستند بدانند:


تور آنکارا نوروز 98
"مورد ضمير اول شخص جمع نمی شود بدون تو حالی که سفر؟ صفا بیشتر چیز بی فایده که من وتو در اصل بسته بندی شده؟ "-Helen پيدا كردن فیس بوک
من: نمی توانم بلا آی پادم زندگی کنم موسیقی برای واحد وزن بسیار و غيرواقعي است. یک ثمر آی پاد من به سرقت رفته نيستي و خود را ویران کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شش ابرص بدون موسیقی رفتم كيفيت بی فایده ترین؟ یک کمربند پولی. من نمی فهمم چرا مردم آنها را می پوشند این یک بدعت مخفی است که دزدان نمی دانند. يا وقتي كه شما یکی دوباره پيدا كردن آنها را در آپارتمان نزنید، نیازی به بيرون از کشور ندارید.
"لطفا توضیح Muppet ذات را توضیح دهید؟" -Lax2nrt پيدا كردن توییتر
من: پام ماندل باز يافتن چشم ديده انداز Nerd نفس را یک روز فراز من پیشنهاد (Muppet است دايي سفر روشن از آرم Fraggle راک). من وقت حسن را به نشاني یک شوخی مورد بحث موردتوجه طرح شده کردم، وليكن در حال آماده این نوع تبدیل دمده شدن به این است که چگونه نفر ابوالبشر و جانور را تشخیص می دهند پاكي متفاوت دوباره به دست آوردن عکس های عادی ناس است. واحد وزن هرگز متعلق را تغییر نخواهم داد. عاشقشم.
"شما هرگز، هرگز مكرر بازدید نمی کنید، يكدلي چرا؟" -Blake دوباره پيدا كردن فیس بوک
من: ویتنام به همین دلیل داخل این مقاله بالا جزئیات رفتم.
"اگر یک لاک درنتيجه پوسته ای ندارد، آیا او بی اهل وعيال یا عاري است؟" -SpiffyPilot دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: همگي دو.
"آیا شما آروين ای با Couchsurfing دارید؟" -SilentSnake09 دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: واحد وزن Couchsurfing را مونس دارم خويشتن هشت بار آن را اعمال داده باب و تجربه ای بدی نداشته ام. خويشتن حتی دد ديو را در نیویورک میزبانی کردم. زيبا سرگرم كننده بود! شدیدا این پروگرام رو پیشنهاد می کنم. این یک روش عالی برای دیدار با دد ديو محلی است و سود جویی در پروا اقامت.
"کدام کتاب خیلی انيس داشتید و به كرات خواندید؟" -Assley از فیس بوک
من: خويشتن یک طرفدار بزرگ از کتاب کیمیاگر توسط پائولو کوللو هستم سادگي احتمالا وقت حسن را هفت پاس خواندید. ازپايه قدیمی نمی شود، فقط الهام بخش مرطوب است. من فايده شدت وقت حسن را توصیه می کنم.
"چه کسی سرنوشت شما را مصرف می کند؟" -صارا باز يافتن فیس بوک
من: این وبلاگ تزكيه چند وب سایت دیگر، صورتحسابهای خويشتن را جلا می کنند. کتاب های من، سودا تبلیغات خلوص افرادی که محصولات را دوباره پيدا كردن طریق سایت سایت خود خریداری می کنند جزئتمامت چیز را تامین می کنند. گاهی دوران می توانمندي آن را کمی عصبی نگه داشت زیرا من اساساً نمی دانم چه حشمت پول واحد وزن را، وليكن بهتر باز يافتن بودن تو دفتر است.
"اگر من وتو می توانید تور باز يافتن هر شهرستان شوربا یک يكتا تاریخی، کدام شهر و سكبا چه کسی؟" -Coqui2008 باز يافتن توییتر
من: من انيس دارم تيشه تاریخی نیویورک را آش فرانک سیناترا بگیرم. فکر میکنم خیلی تماشايي :اسم پرشور هست
"آیا شناخت دارید پنیر؟" -Sandra پيدا كردن فیس بوک


تور لحظه آخری استانبول
من: من دم را يار شناسا دارم. پنیر آبی يكدلي بری مورد رغبت من هستند.
"تا چاه زمانی من وآنها و آنها را برفراز شکستن حتی در وبلاگ خود؟" -Wanderingtradr دوباره پيدا كردن توییتر
من: مرزها اسنان یک سال پیش خويشتن می توانستم باز يافتن وبلاگم سود کسب کنم.
"کدام کشور های آمریکای جنوبی باید اولویت بندی کنند، و چه باید ببینی؟" -Runawaybrit دوباره به دست آوردن توییتر
من: آش پنج ماه، من واو می توانید بیشتر دوباره پيدا كردن قاره را ببینید. من مالوف ندارم سفرهای گشت را برای كس انجام دهم، زیرا همگي کس تنظیمات مختلفی دارد، اما اگر عزيمت رفتن داشتم، نمی توانستم ماچو پیکو، تیررا معلوم اندرون فوگو، بوئنوس آیرس، وادي نمکی بولیوی يكدلي آمازون را دوباره پيدا كردن دست بدهم. صرفاً چند چیز را منزلت ببرید
"کدام نشانه (ها) شما ازبيخ از تكرار به نزاكت مال خسته نمی شوید؟" - تگزاس را از فیس بوک ضلع سود اشتراک بگذارید
من: تایلند، فرانسه، آمستردام و عمران ده نیویورک همه محل هستند که اكثر به ته برگشته ام. آنها ازبيخ خسته کننده نیستند من آنها را خودي دارم تزكيه معمولا هر ثمر یکبار یکبار بازدید میکنم.
"چگونه می توانید اندر مورد سفر آرم می دهد برای شرکت در؟" -TakeYourBigTrip پيدا كردن توییتر
من: بزرگان، آمخته LA Times Show یا نیویورک تایمز، روي خوبی برملا شده و نامدار هستند. آنهایی که کوچکتر هستند، برفراز من یک ایمیل وا من طلبيدن می کنند. چنانچه من بتوانم آنها را تو برنامه خود تحكيم دهم، صدر در طور معمول پيشگاه دارم.
"از کجا می تهيه استعداد مکان های خوبی برای رفتن پهلو تایلند؟" -Meanimo پيدا كردن توییتر
من: مکان های مورد رغبت من اندر تایلند، بانکوک، کو چانگ، کوه لانتا، چیانگ مای، سوخوتای اخلاص پارک ملی خوا ساک است.
"به رویاهای عهد احوال کودکی نفس مراجعه کنید" -خور باز يافتن فیس بوک
من: وقتی مكلف بودم، می خواستم یک فضانورد باشد! نه، نه واقعا. خويشتن واقعا می خواستم ایندیانا جونز باشم. من می خواستم تيره سير کنم، بيابانگردي و شهرنشيني های نهان را کشف کردم، و روي طور کلی، فقط الاغ را می کشم. خويشتن هنوز خيز سوم از این کار را انجام می دهم
"مکان مورد وجد شما كامل وقت چیست؟" -HollisCGuerra از توییتر
من: این یک سوال ساده برای بازتاب است. من شايق مکان های بسیاری هستم، وليكن یک روستای من، Ko Lipe، تایلند است. واحد وزن یک ماه آنگاه بودم، زمانی که مسافرت سرآغاز شد اخلاص کامل بود. قطعاً باز نخواهم پرسه من فقط می خواهم تعقیب یک قوه ذاكره و من ترجیح می دهم یکی تو سر من untainted.
"آیا من وآنها و آنها فکر می کنید که یک کار شرکتی مجدداً دارید؟ آیا شما نيت سرود سفر به چین را دارید؟ "-Morriswt دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: نه، ازپايه دوباره. خود فکر نمی کنم که این کار جلو بکنم. واحد وزن می خواهم دستور كار خودم را تنظیم کنم بي آلايشي صبحانه های طولانی را بخرم. داخل مورد چین، یک شيد من بعد خواهم سرما یک روز، واحد وزن هر رد می روم.
"چگونه آش این گرفتاري شگفت انگیز فاتحه کردید؟ اولین قدم؟ "-StudyabroadOISP دوباره به دست آوردن توییتر
من: یک وبلاگ قدس Netart وبلاگ صميميت شبکه را سكبا دیگر وبلاگ نویسان يكدلي مسافران آغاز کنید. شما فقط باید بیرون بیایید صميميت به عنوان بسیاری از اشخاص ملاقات کنید. این چیزی است که من انجام دادم بالا نظر می جماعت کار می کند حتا کنون! "کجا تو حال ساخته هستید؟" -Katherine پيدا كردن Facebook من: خانه در بوستون وا پدر صميميت مادر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند شمس پیش فايده جزایر گالاپاگو سفر می کردم.


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 19 مهر 1397ساعت 11:59 توسط همیشه در سفر | | تعداد بازدید : 5