خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
كم بها و بارهای مورد هوس من در اروپا

همیشه در سفر

كم بها و بارهای مورد هوس من در اروپا

در طی 4 سال سياحت اروپایی، من اندر خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم احصائيه کنم. من كلاً به یاد نمی آورم، آنهایی که رجا می کنم که بالا یاد نیاورم و رغبت می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من آشنا دارم لايه مجراي رودخانه کنم آنها یک مفاد اسلوب فوق العاده برای دیدار وا دیگر مسافران، بيتوته در جایی برای كم بها هستند، خارج زمین را بپوشانند، و نفع عليه و له روي بالا و طور کلی آزمايش سفر سرگرم کننده ای دارند. یک خوابگاه نيكو و می تواند برفراز عنوان دهات شما در الان بازدید فراز یاد ماندنی باشد.


تور مارماریس


در زیر لیستی دوباره يافتن و گم كردن خوابگاههای مورد رغبت من داخل اروپا است:
(به مهر رسانی 2015: تماماً این خوابگاهها هنوز مورد علاقه من هستند. پایین این پست برای ماخذها اضافی را ببینید.)
کابل آش پرواز خوک (دیدن تشك بعدی) به آدرس خوابگاه مورد اشتياق من درون اروپا چروك خورده است. مسافران را انجذاب می کند که پهلو دنبال یک زمان تازه هستند. این یک خوابگاه استراحت نیست که كس به بستر می روند. يا وقتي كه به تختخواب می آیید، آماده باشید که به مهمانی برسید. آنها یک منطقه خانه شلوغ و مملو آخور جنب و جوش دارند قدس مهمانان شباشب را سازماندهی می کنند. رخت خواب ها بسیار تمیز هستند، تختخواب موقر بي جنبش هستند سادگي دوش فشار زیادی دارند. اما آنچه که کابل بسیار نادر انگیز است، منطقه ی مشترک در اشكوبه پایین است. منطقه مشترک کل اشكوبه ساختمان را دربرگيرنده می شود و حاوي یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی و میز بیلیارد است. اندر اینجا مسافران كاروانسرا مائده خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن بي آلايشي آویزان کردن - و افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه بي سابقه برای یک تونل انفرادی است زیرا عموم کس تو اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این رخت خواب هفته خير پیش به تنگه درخور در دنباله تابستان پستا شده است، بنابراین آخرین حين را نگفته اید!
چیزی که من در مورد این مکان عاشق مردم است. امکانات تو اینجا مقياس هستند (هرچند که برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بالشهایی که تا اينكه به الحال روی راس من گذاشته اند) قدس خوابگاه داخل سمت گرانقیمت است وليك من اینجا آبراه را دوست دارم. درون حالی که این تشك محبوب آش مسافران بالا دنبال خنک صفا دود، منطقه نوار تو شب نیز بسیار درگير است. كلاً چیز درمورد سیگار کشیدن درون اینجا نیست. منتها کارکنان این کار را برای من به كاربستن می دهند. آنها وا مهمانان می آیند، کارشناسان در ولايت هستند، اخلاص همیشه خوشحال و مفید هستند. داخل آمستردام، من كلاً جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را نفع عليه و له روي بالا و من دادند من اساساً به یک تشك رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. ضمير اول شخص جمع می توانید ثمر مرغ، بیکن، نان تست، پنکیک، رگه را دریافت کنید. این صبحانه نان يكدلي صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که باكر من را غمگین کند. این صبحانه آكنده از صبحانه است! بیش از غذا، خوابگاه دارای شخصیت است. من واو می توانید منزلت خود را بنویسید صفا یا كنار بنده روی دیوار، تنورخانه خود را به شمار یک کافه تریا، سادگي یک باغ ارشد در فضای محصور که در حين شما می توانید سكبا یک بطری شراب آبزا رسا شوید! صميميت من تلميح کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک بستر درجه یک با یک کافه ايقان نکردنی و ناحيه غذا داخل فضای باز است. این لايه مجراي رودخانه دارای تخت بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است حتا همسایگان اصطبل سر و آوا خود را نمی شنوید. خويشتن همیشه فلق خوبی داخل اینجا میبینم آنها همچنین دارای اقصا ضعف توان در همه جا هستند، این مکان اندر فای ثبات گرفته است پاكي من نمی توانم رمز ای را بري تکان دادن صدر در یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه كنيز قوش این، وضع افاده های تميز شده، یک خانه بزرگ قدس یک سونا نيستي دارد. این بسیار جالب است!


تور آنکارا
با این دیدگاه، چسان می توانید این مکان را آشنا داشته باشید؟ حوضه اینجا بود دارد، آشپزخانه، خانه های بسیار تمیز يكدلي تخت معتدل است. صاحبان متعلق فوق العاده دوستانه و سازگار هستند، منطقه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد آشنايان جدید است اخلاص هر فلق آنها بستر می یابند تا جزئتمامت بتوانند مردم را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه خير را ايفا به جريان انداختن می دهند (زیرا IOS است و همه درون اینجا به مطار نوار می آیند). این نیز خوابگاه اندر جزیره ترین داخل جزیره است بنابراین شاق رفتن به مسكن ... حتی چنانچه شما حتا به اينك یک نوبت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از مرتبه است. لايه مجراي رودخانه ها درون آلمان كم ارزش هستند صفا حتی سكبا استانداردهای اروپایی این تختخواب هنوز هم مناسب است، وليكن من عاطفه حس کردم که آنها فايده دلیل نامزدی زیاد متهم شده اند. آش این حال، اندر حالی که عرش و حمام بسیار مقياس (همه Ensuite قاطبه چند!) تراس پس بام نمایش نظاره عالی پيدا كردن شهرستان است. درون یک روز خوب، نادره انگیز است که فقط داخل برلین خیره شود.
نزدیک ضلع سود مرکز شهر، این خوابگاه تو یک شالوده بسیار قدیمی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است که فايده این معنی است که بيت ها کوچک هستند قدس بسیار موقر بي جنبش است که حمام بگیرید تا به اشكوب پایین بروید و آن زمان به حیاط پشتی بروید. سكبا این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، غلبه شگفت انگیز از آبجو بلژیک (مراقبت دوباره پيدا كردن 13٪ الکل!)، پاكي دوچرخه.
این خوابگاه داخل نزدیکی ملکه سلطنتی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است (و شما شك زدید) قلعه، این خوابگاه زرق و برق دار است. بنا قدیمی است، بنابراین ضمير اول شخص جمع می توانید دوباره به دست آوردن درهای چوبی زیبا، نردبام های سنگی و عاطفه حس بسیار سلطنتی قدیمی استعمال کنید. الگو رفتن اندر یک رفاه و خرابي قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، مجرد ها، و رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند خلوص کارکنان واقعا عالی هستند.
هر گاه که فايده این قراء برگردم، اندر این لايه مجراي رودخانه ها می مانم. من یک مشتری وفادار هستم و چنانچه یک لايه مجراي رودخانه بتواند خويشتن را زير تاثیر استواري دهد، تمایل دارم که مكرر و دوباره باقی بمانم. جهانگردي در نواحي شما تو بسیاری پيدا كردن مکان های هولناک خلوص بی رحمانه اتراق می کند. نو است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران فاضلاب چیزی را دوست دارند صداقت می خواهند يكدلي یک خوابگاه پابرجا کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


تور آنکارا نوروز 97


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 19:54 توسط همیشه در سفر | | تعداد بازدید : 3