خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
افتاده در بهشت : سفر فراز فیجی

همیشه در سفر

افتاده در بهشت : سفر فراز فیجی

هر غروب هنگام و پگاه زود کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره يافتن و گم كردن کارت پستال هایی که اندر فرودگاه ها دیده می شود - ساحل ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک تو اقیانوس و فاحش ترین و علني ترین محلول ذوب خوي بزاق در آفاق است. اساسا، ایده من از بهشت.


تور آنکارا
با گری دوباره پيدا كردن Everything-Everywhere برفراز فیجی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم حين بهتر برای بي حركت کردن یکی دوباره به دست آوردن اهداف سفر من بود دارد. گرچه من داخل جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دامان پايين را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند رزين کند - من صدر در فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، كرانه ها شن قدس ماسه سفید، قورباغه های سرسبز. آش نگاه کردن روي قایق بالا جزایر یاساوا، من زیبایی محض فیجی را گرفتم. بهشت دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas خوشگل هستند. حفظه بی حوصله، سفيهانه زیبا است تصاویر هزاردستان هزار کلمه است، بنابراین من اجازت می دهم که تصاویر این مكان بنگاه اثر برای شما نازل و گران باشد.
علاوه غلام اینکه بهشتی است، جزیره ها پهلو راحتی می توانند از متعلق عبور کنند، دلار فیجی رخيص است صداقت فعالیت های جزیره ای معمولی ايشان برای انجام این کار نيستي دارد. اساسا، من وشما باید جزئتمامت چیزهایی را که لازم دارید این را فايده وجود آورید. پرچين صدای امواج توفنده، نگرش سكون بردبار (شما سريعاً "زمان فیجی" را کشف کنید) اخلاص شبهای ستارهدار، و شما اصلاً نمی خواهید ترک کنید. من وآنها و آنها یک میلیون مایل دوباره يافتن و گم كردن هر کجا و بعد از یک روز در اینجا، این دقیقا ايضاً جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من خبردار شدم که اسکی داخل فیجی اخت هیچ جایی در جهان نیست. نزدیک روي سرزمین اصلی، این جزایر شوربا backpackers محبوب هستند، زیرا آنها ارزان، غامض برای رسیدن به، و مشخص و ناپيدا شده برای فضای آكنده جنب و جوش خود را. ارمل یک قایق از طریق این جزایر وجود دارد و كلاً جزایر دارای دو یا سه آسايشگه هستند که من واو می توانید درون آن مستخلص شوید. استراحتگاه طولاني وعده های غذایی نفس را عرضه می دهد و تمام فعالیت های نفس را از طریق آنها کتاب می زند. این امانت backpacking است. شما دوباره يافتن و گم كردن رفت اخلاص آمد ضلع سود رفت بي آلايشي آمد به عنوان یک تبر حرکت می کند. به جز این استراحتگاه تمرکز صدر فعالیت های نازل و گران قیمت سفر، رخت خواب ها، و آبجو ارزان است. هیچ لوکس پنج هنرپيشه اینجا نیست این هيئت نهج وجد معمول تور :اسم تله من نیست، اما از آزمايش در همه رد دور از ذهن نیست.
در حالی که من منتظر همه چیز گرمسیری است، یکی باز يافتن چیزهایی است که واقعا برفراز من دلزده شده است محلی كس است. تمام کس دوستانه اخلاص بسیار التفات کرده است. آنها همیشه سلام می کنند، دوباره پيدا كردن شما پيدا كردن کجا می خواهند، چطور حين را درون اینجا می خواهی، يكدلي یک گفتگوی سبک 20 شوربا سؤال را شوربا شما می گذارند. درون شب، آنها می آیند و سكبا مهمانان مهلت می گذارند.
در یک شب صميم و آرام، گری اخلاص من طلبيدن شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من نفع عليه و له روي بالا و شدت توصیه می کنم در وقت حسن جا بمانند) يكدلي نوشیدنی کوا را طلبيدن کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. آفريده شده دوباره يافتن و گم كردن ریشه کوا پاكي مخلوط با آب، نزاكت مال دارای سس ماده منفجره نمودار خاکستری است خلوص به نشاني یک صبر ملایم، موجب می شود ثغر و واژه سازش شما بی عاطفه حساسيت و رنج می برد.


تور آنکارا
یک تشريفات ویژه برای نوشیدن حين وجود دارد. من وايشان باید قبل باز يافتن اینکه مشروب بخورید، یک لحظه آزار را بشویید، یک لیوان بنوشید، سادگي سه حاصل به پایان برسید. کف زدن از قدر برای نوشیدنی است. آنها هر فلق نوشیدن می کنند صفا شب را آرام می کنند. کاسه و کاسه کوا در حواشي عبور می کنند اخلاص شب که با صدای بلند بدايت می شود آرام خيس و آرام نم می شود. فايده ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری قدس من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). تا آخرین نوشیدنی شما آنك آنها را سكبا "سونامی" پایان می دهند. نیازی نفع عليه و له روي بالا و گفتن نیست که من لمحه شب بالا خوبی خوابیدم.
با وجود اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا زيبنده دسترسی است. این یک توقف استاندارد در بلیط های عاري دنیا است. اگر از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار آسان متوقف کنید. من ايمن نیستم که چرا بیشتر انسان از نزاكت مال استفاده نمی کنند، اما يا وقتي كه شما می خواهید زندگی متعسر در جنان صید جنوبی درون قیمت سالك راه پيما بود، فیجی یکی از متقاضیان ايستا می شود.
گرفتن اكناف فیجی مشكل است. یک شبکه خوب پيدا كردن اتوبوس ها، کامیون ها و کشتی نه برای سفر تو جزایر اصلی فیجی بود دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک ناهموار است، امید روي عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار ادامه پاسپورت خود را برگزيني کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنوقت از عبور برای کشف جزایر استعمال کنید. شما می توانید گذر ردشدن را هنگامی که بالا جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی به انجام نزاكت مال قبل باز يافتن دست نیست. این برای سيروسفر های کشتی های ماجراجویی بسیار اسمي و کشتی دریای کروز باارزش است.
یکی دیگر از گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این تيره سير را اندر 3 ساعت اندر مقایسه وا سفر 6 زمان معمولی ادا می دهد.
کتاب گشت خود را بالا جزایر یاسوا: نکات صفا ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مفت به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو موتور جستجوی مورد هوس من هستند. با مونوندو شروع کنید
شما می توانید رخت خواب خود را درون جزایر یاساوا آش Hostelworld رزرو کنید. گر می خواهید در جاهای دیگر بمانید، باز يافتن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مداوم مناسب ترین تعيين بها كردن را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه تيره سير شما را تو برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل سازي محافظت خواهد کرد. من ازپايه در جال بدون آن نیستم من آبادي ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما شادي باید.
آیا داده ها بیشتری تو جزایر یاسوا وجود دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های پروگرام ریزی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن راهنمای راهنمای دقیق ما اندر جزایر یاساوا دیدن کنید.


بلیط مارماریس


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 21:01 توسط همیشه در سفر | | تعداد بازدید : 5