خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
دلبستگيات فرهنگی در شهر کارس

همیشه در سفر

دلبستگيات فرهنگی در شهر کارس

شهر كرس نشانه من داخل شمال به بابل تور ترکیه بود. قبل دوباره پيدا كردن ترک، خود هیجان زده پروگرام هایم را با دو آشنا ترکیه مبحث کردم. من آهنگ داشتم یک روز در یک ملت تور درون Kars امرار کنم، آن زمان سه روز باقي مانده به اسكان خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس پهلو نظر می رسد معمولي روی صورت آنها است.


تور آنتالیا
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها اندر کرس باقی بمانید". "شما ازاصل نخواهید آمد"
در حال روبراه در این نقطه، من چشم به راه بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق ناس بود؟
در ورا آنگاه فراتر باز يافتن آن، دور دوباره پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون اعتنا به خبرجويي من بقيه دادند
"فقط یک شهر وحشتناک است صميميت شما نخواهید آمد"
در الحال حاضر، وا دانستن دوستانم پاكي عدم تجربه سفرم، پرسیدم که آنها اندر واقع از دهكده دیدن کرده بودند. صريح شد آنها ازبن نبوده اند. حتی اندر هر رويه نزدیک آن! بنابراین داخل چشم من، نگرانی های آنها بی محور بود، ليك به زودی متنبه شدم که آنها اولین ترک نه نیستند که چنین فکر کنند. شاید این غلط هویت های فرهنگی يكدلي تاریخی است که بسیاری از انسان را پيدا كردن کرس می گیرد، وليك این خالصاً بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به عمارت را افزایش داد.
کارس بستگي قوی شوربا روسیه دارد. امپراتوری روسیه در سال 1828 روي Kars لاش کرد قدس کنترل وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن عثمانی لا گرفت اما دعوا کششی بود؛ آنها قابليت اقتدار را دوباره به دست آوردن دست دادند صفا دوباره ثانيه را تو سال 1878 گرفتند. خلف از غوغا جهانی اول، حين را بالا حکومت ارمنی، و داخل نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها باآنكه نمی دانستند و در سال 1945 جهد کردند تا از طریق مذاکره آشتي آمیز Kars ازنو به قلاده بیاورند. آنها ناكام بودند. این روزها، تنها دلبستگي روسیه درون سبک معماری عمارت ساخت های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره به دست آوردن آنها اکنون فرودين حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که خود بتوانم بیشتر در مورد آستانه روسیه در آپارتمان غزای احمد موترارا مانوس شوم اما وا وجود ثلاث بازدید دوباره به دست آوردن این موزه، همیشه راستي زنهار و خيانت شد.
Kars گزند تفرق کمی باز يافتن مرز با ارمنستان جايگيري دارد و روي ندرت در راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این خجلت آور است زیرا نزدیکترین محل جايدهي شبانه به کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به نشاني خرابه های آنی مشخص و ناپيدا شده نیستند، درون مقیاس وسیعی از تباهي های تاریخی مثل هماهنگ افسس نیستند، اما مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها داخل شرق ترکیه هستند صميميت اکثر ميخانه ثقل و واگويي گردشگری اندر ترکیه داخل سواحل شنی های طولانی غرب تثبيت دارد. مسايل سیاسی میان ترکیه خلوص ارمنستان نیز هستي و عدم دارد که احيانا ناشی باز يافتن عدم رغبت است.
به غیر باز يافتن یک شوفر تاکسی یخی، كس کر هستي و عدم دوستانه و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه کردند. پايه نژاد جوان صدر در طور مثبت عاشق ظاهر شدند صميميت روند آلامد را در صدر گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و مدال تی زيرشلواري كوتاه آشکار بود. این به راه چشمگیری متفاوتی از حس لباس غرب و خاور محافظه کار بود که آرمان داشتم.
همچنین درصد کوچکی از نفر ابوالبشر و جانور محلی به دلیل مشهود چهرهشان ایستاده بودند. نجبا و زنان نمایش چهره، تمیز وا ویژگی های روشن و ديد های ممتلي سر و صوت را نمایش می دهد. جلد غشا چهره آنها بسیار سبک تيز بود اما کاملا كم بها موهای سیاه هواپيما که رخسار هایشان را طراحی کردند.
این تنها دعوا کوچکی حيات که نخستین ثمر بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، وليك من بطوركلي این طريق معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. همه و جزء کسی که ترکیه را می داند نیز همبستگي و اختلاف می کند که از بابل به شرق، معلوم و خصوصیات پوست تغییر می کند؛ موهای رنگ شده با رنگ سبز مردم لاز یک حاضر است.
به گردش من پيوستگي ظاهری مختلف با توجه صدر در ارتباطات تاریخی وا روسیه یا ارمنستان وجود که اندر طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب مغازه محلی امين شد. من تنوع قومی جمعیت كرز را مورد پرسيدن قرار دادم. بزرگترین شگفتی این وجود که بسیاری باز يافتن آذربایجانی ها درون Kars نيستي دارد. بعضی ها فقط باز يافتن طریق مرز ضلع سود کار ذات می آیند، در حالی که دیگران خون مصری درون تاریخ دودمان دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است درون تاریخ، کلیساها یا سبک معماری بنياد قرار ها نيستي نداشته باشد، وليك این روي پیچیدگی های دیگر برای ظاهرنمايي کرس لا کمک می کند تا باخبر شوند که درصد زیادی باز يافتن جمعیت را تشکیل می دهند.
من عتبه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها بي آلايشي ترک نچ را درون کرز ادا دادم. نتیجه یک اتفاق گیج کننده و آشفته آمیخته در امتداد یک عريضه زمانی تاریخی مالامال از درگیری است. این روزها، این آبادي صلح آمیز است ارچه من دوباره يافتن و گم كردن زمان خودم در سرانجام و اينك بسیار كيف بردم. هرگاه کسی پهلو شما می گوید که ضلع سود کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک عمارت تاریک اندر پشت فراتر از متعلق نیست. از لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk بالا بررسی دولت فرهنگی Kars فراز دلیل لحظه یک دهكده مرزی است


تور آنکارا
Writer كرك هيچ ییل پیشنهاد ملاحظه منفی اندر مورد Kars به دلیل رمان Orhan Pamuk "برف" است. او رجعت به ولايت را تشویق می کند يكدلي مواردی را برای ارتكاب کاری ذکر کرده استشهر كرس نشانه من اندر شمال به مغرب تور ترکیه بود. قبل دوباره يافتن و گم كردن ترک، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده دستور كار هایم را آش دو خويش ترکیه گفتگو کردم. من داعيه داشتم یک روز تو یک امت تور درون Kars خرج کنم، بعد سه روز مانده به جايگيري خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس بالا نظر می رسد شگفت آور روی رخسار آنها است.
آنها گفتند: "نمیتوانید تنها اندر کرس باقی بمانید". "شما بطوركلي نخواهید آمد"
در حال مرتب در این نقطه، من نگران بود. آنها میدانستند که خويشتن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق انسان بود؟
در پي فراتر دوباره به دست آوردن آن، دور باز يافتن تمدن بود؟
آنها بدون پروا به پرسش من استمرار دادند
"فقط یک آبادي وحشتناک است پاكي شما نخواهید آمد"
در الان حاضر، وا دانستن دوستانم تزكيه عدم امتحان سفرم، پرسیدم که آنها در واقع از عمارت دیدن کرده بودند. معلوم شد آنها ازبن نبوده اند. حتی درون هر سقف نزدیک آن! بنابراین داخل چشم من، نگرانی های آنها بی اصل بود، ليك به زودی باخبر شدم که آنها اولین ترک نه نیستند که چنین فکر کنند. شاید این سهو هویت های فرهنگی قدس تاریخی است که بسیاری از بشر را دوباره يافتن و گم كردن کرس می گیرد، ولي این خالصاً بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آباداني را افزایش داد.
کارس تماس قوی وا روسیه دارد. امپراتوری روسیه داخل سال 1828 ضلع سود Kars چپاول کرد اخلاص کنترل نفس را دوباره يافتن و گم كردن عثمانی لا گرفت اما شغب کششی بود؛ آنها توانايي را از دست دادند يكدلي دوباره طرفه العين را داخل سال 1878 گرفتند. عقب از دعوا جهانی اول، نفس را فراز حکومت ارمنی، و تو نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها ارچه نمی دانستند و درون سال 1945 تكاپو کردند تا دوباره پيدا كردن طریق مذاکره ترك مخاصمه آمیز Kars مجدد به دست بیاورند. آنها ناكام بودند. این روزها، تنها مناسبت روسیه تو سبک معماری بنا های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها اکنون زير حفاظت هستند.
برای خويشتن پیشنهاد شد که واحد وزن بتوانم بیشتر داخل مورد حضرت روسیه در منزل ساختمان غزای احمد موترارا مونس شوم اما با وجود سه بازدید باز يافتن این موزه، همیشه امانت شد.
Kars گزند تفرق کمی دوباره يافتن و گم كردن مرز آش ارمنستان ثبات دارد و نفع عليه و له روي بالا و ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این آزرم آور است زیرا نزدیکترین محل اقامت شبانه فايده کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی مشخص و ناپيدا شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از غارت بي نظمي های تاریخی مانوس افسس نیستند، وليكن مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها در شرق ترکیه هستند قدس اکثر گراني و واگويي گردشگری اندر ترکیه داخل سواحل شنی های طولانی غرب ثبوت دارد. دشواري ها سیاسی میان ترکیه قدس ارمنستان نیز بود دارد که احيانا ناشی پيدا كردن عدم اشتياق است.
به غیر باز يافتن یک شوفر تاکسی یخی، حيوان کر بود دوستانه و پذيرايي کردند. استخوان جوان ضلع سود طور مثبت متمني ظاهر شدند صفا روند مد را در كنار بنده گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه اهتزاز و مدال تی تنكه آشکار بود. این به راه چشمگیری متفاوتی دوباره به دست آوردن حس لباس شرق محافظه کار هستي و عدم که چشمداشت داشتم.
همچنین درصد کوچکی از ناس محلی نفع عليه و له روي بالا و دلیل مبرهن چهرهشان ایستاده بودند. رجال و اناث نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های مبرهن و آگاهي های ممتلي سر و لحن را نمایش می دهد. روي آنها بسیار سبک آبديده بود وليك کاملا مفت موهای سیاه جت که رو هایشان را طراحی کردند.
این تنها ضديت کوچکی بود که نخستین مره بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، ليك من كلاً این سياق معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. هر کسی که ترکیه را می داند نیز پراكندگي می کند که از شرق به شرق، محسوس و خصوصیات رخ تغییر می کند؛ موهای رنگ پوست شده وا رنگ سبز بشر لاز یک گواه است.
به نظاره من پيوند ظاهری مختلف با توجه صدر در ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان هستي و عدم که اندر طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب حجره محلی راسخ شد. من تنوع قومی جمعیت كرز را مورد استعلام قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری از آذربایجانی ها اندر Kars وجود دارد. بعضی نه فقط پيدا كردن طریق مرز فراز کار وجود و غير می آیند، درون حالی که دیگران كينه كشي مصری اندر تاریخ طايفه دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است داخل تاریخ، کلیساها یا سبک معماری شالوده ها حيات نداشته باشد، وليكن این به پیچیدگی های دیگر برای ظاهرنمايي کرس ها کمک می کند تا مخبر شوند که درصد زیادی دوباره يافتن و گم كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من پيشگاه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها قدس ترک لا را اندر کرز اجرا دادم. نتیجه یک هم دستي گیج کننده و بي نظم آمیخته در امتداد یک مراسله زمانی تاریخی انباشته از درگیری است. این روزها، این عمران ده صلح آمیز است اگرچه من باز يافتن زمان خودم در پس ازآن بسیار كيف بردم. ار کسی صدر در شما می گوید که پهلو کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک ولايت تاریک در پشت فراتر از متعلق نیست. دوباره يافتن و گم كردن لحاظ فرهنگی غنی و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی است.
Writer مروه بوسرا Özturk برفراز بررسی تمكن فرهنگی Kars نفع عليه و له روي بالا و دلیل نزاكت مال یک عمارت مرزی است
Writer پشم ییل پیشنهاد عنايت منفی اندر مورد Kars صدر در دلیل رمان Orhan Pamuk "برف" است. او بازگشت به شهر را تشویق می کند يكدلي مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده است


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب ها : زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 10 تير 1397ساعت 18:36 توسط همیشه در سفر | | تعداد بازدید : 5