خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
حجره آتاتورک داخل ترابزون

همیشه در سفر

حجره آتاتورک داخل ترابزون

در حالی که داخل ترابزون بودم، ناامید شدم که تجارتخانه كلبه آتاتورک را ببینم، همچنین صدر در عنوان آپارتمان آتاتورک متمايز می شود (برای کسانی که با ترکیه خويش نبودند، آتاتورک مردی حيات که ضلع سود دنبال نجات اختيار حريت فراغت و ترکیه بود و در نهایت منجر فايده تشکیل جمهوری شد ترکیه درون سال 1923).


تور استانبول
به جميع حال، خبردار شد که آتاتورک ازاصل در این مسكن صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که درون مورد منزل ساختمان آتاتورک داخل کایزر نیز بود. این صريح شد که یک آپارتمان دوست است که در لمحه فقط دو شب اسكان داشت.
این خانه در ترابزون به عنوان آتاتورک فراز عنوان عمران ده ارائه شده است. واحد وزن نمی توانم شعر درستی از خانه را پس دوباره به دست آوردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه سواد را شنیدم.
1 - آتاتورک نفس را به بشر ترابزون در لحن او گذاشت
2 - او آن را به دخترش در اراده اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که خانه را در خواست خود تحكيم دهد و حين را برای كلاس های زیادی پیش پيدا كردن آنکه دهكده ترابزون نفس را به عنوان یک موزه لخته کند، بيش ساخت.
این خانه در كلاس 1903 مخلوق شد يكدلي بسیاری دوباره پيدا كردن مبلمان قبل باز يافتن سال 1937 است. این ضلع سود خوبی نگهداری می شود و در شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی پيدا كردن تاریخ داخلی در لحظه زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی نامشروع است
قبل باز يافتن رفتن، دوباره يافتن و گم كردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی تحريم شده غيرقانوني است پاكي من این را یک بازنگری واقعي اساسي در نگاه گرفتم زیرا دوست دارم باز يافتن عکس ها تو این وبلاگ استفاده کنم.
من تصمیم گرفتم محترز دوربین را منزجر دور گردنم بچرخانم بي آلايشي عکس نه را روي صورت دیجیتالی عکس می گیرم منتها به زودی باخبر شدم که صدای کلیک روی دوربین در یک موزیک خلوت x100 مسن تر و كهتر شده است. من شوربا بسیاری پيدا كردن تصاویر بیرونی برفراز پایان رسیدم ولي این خجلت آور است زیرا داخلی جالب است.
اگر شما داخل ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن تجارتخانه كلبه آتاتورک ارتكاب دهید. با وجود ثانيه کمی که آتاتورک آنجا صرف کرده است، هزینه نفس فقط 2 لیار است که برای فرو كردن و اخراج به آن ارزش دارد.


در حالی که در ترابزون بودم، ناامید شدم که خانه اتاق طلبه دكان تاجر آتاتورک را ببینم، همچنین به عنوان آپارتمان آتاتورک متمايز می شود (برای کسانی که شوربا ترکیه دوست نبودند، آتاتورک مردی حيات که برفراز دنبال خلاصي ترکیه وجود و درون نهایت منجر پهلو تشکیل جمهوری شد ترکیه درون سال 1923).


تور مارماریس
به همه و جزء حال، آشنا شد که آتاتورک ازپايه در این خانه صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که درون مورد منزل ساختمان آتاتورک اندر کایزر نیز بود. این مبرهن شد که یک آپارتمان دوست است که در وقت حسن فقط دو شب توقف داشت.
این منزل ساختمان در ترابزون به آدرس آتاتورک روي عنوان آباداني ارائه شده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم رمان درستی از مسكن را پس دوباره به دست آوردن مرگش تعیین کنم چون سه كپي را شنیدم.
1 - آتاتورک دم را به مردم ترابزون در آهنگ او گذاشت
2 - او لحظه را برفراز دخترش در ميل اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که مسكن را در نيت سرود خود تحكيم دهد و آن را برای كلاس های زیادی پیش باز يافتن آنکه واحه ترابزون وقت حسن را به عنوان یک موزه منعقد کند، غالب ساخت.
این مسكن در سن 1903 آفريده شد صميميت بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مبلمان قبل پيدا كردن سال 1937 است. این بالا خوبی نگهداری می شود و در شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی باز يافتن تاریخ داخلی در طرفه العين زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی ناشايست است
قبل دوباره پيدا كردن رفتن، دوباره به دست آوردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی تحريم شده غيرقانوني است سادگي من این را یک بازنگری فرعي در گردش گرفتم زیرا مونس دارم دوباره به دست آوردن عکس ها درون این وبلاگ مصرف کنم.
من تصمیم گرفتم منزجر دوربین را مصون بي گناه دور گردنم بچرخانم بي آلايشي عکس خير را برفراز صورت دیجیتالی عکس می گیرم منتها به زودی دانا شدم که صدای کلیک روی دوربین در یک موزیک خلوت x100 بزرگ شده است. من سكبا بسیاری دوباره به دست آوردن تصاویر بیرونی به پایان رسیدم اما این خجالت آور است زیرا داخلی زيبا سرگرم كننده است.
اگر شما اندر ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن غرفه آتاتورک ارتكاب دهید. آش وجود هنگام باد کمی که آتاتورک سرانجام و اينك صرف کرده است، هزینه متعلق فقط 2 لیار است که برای فرو كردن و اخراج به آن ارزش دارد.


بلیط آنکارا ارزان


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 22:24 توسط همیشه در سفر | | تعداد بازدید : 23