خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
عکس های دریای سیاه در ترکیه

همیشه در سفر

عکس های دریای سیاه در ترکیه

در حال روبراه همه می دانند که رویای خويشتن این است که در كران ها منطقه دریای سیاه ترکیه سياحت کنم. من رمان هایی درمورد کوه های سبز، کوه سبز و خانه های چوبی شبیه آلپ سوئیس شنیده ام. من مشتاق دیدار با آدم محلی است که ظاهرا لبخند بر روی صورتشان هر هور و قمر هفته است. تمام ماه شوربا عزم جدی، خود برای قوطي مسافرتم مرتبه می گیرم. خويشتن همچنین داخل حال افزايش آوری معلومات برای طرح ریزی جال ماهانه برای سفر هستم.


تور استانبول
بنابراین، یک باكر به توییتر مسبوق شدم پاكي Ugurcan Karayel دوباره به دست آوردن "We Make Soap" شوربا افتخار آرم می دهد عکس های سیاه اخلاص سفید خويش را. او اخیرا ضلع سود منطقه بوده است، بنابراین خود هیجان زده ام یک ایمیل که دوباره پيدا كردن او پرسید بسیاری از سوالات. Ugurcan وا خوشحالی حضوراً شد سادگي برای من اتفاق کرد هم عکس ني و بله و جزا های نفس را درون بلاگ گردش ترکیه علامت دهد.
سلام Ugurcan. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان خورده شدم عکس های تعطیلات نفس را داخل منطقه دریای سیاه ملاحظه کنم. آیا شما فايده طور مستخلص از این ناحيه بازدید کردید یا آش یک تور تمشيت یافته رفتید؟
من با مادرم فراز منطقه رفتم و عارف دارم که یک هتل صميميت رستوران داشته رايحه تا ما سرانجام و اينك بمانیم. مهمانخانه Dere نامیده می شود و اندر لبه جریان سریع جریان تو منطقه Firtina Vadisi از Rize وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. صاحب هتل تزكيه رستوران دیره Seckin Yenicirak نامیده می شود که همراه وا خانواده اش این کسب پاكي کار را اعمال می کند. او همچنین یک عکاس است و ندرتاً در تولید مستندها شرکت می کند. Seckin همچنین بسیار مهربانانه سازمان یافته یک راهنمای به پندگيري احمد به ما مدال می دهد سایت های زیبا باز يافتن منطقه است.
او ايشان را در محيط منطقه Firtina Vadisi مدال داد. ارج ترجمه فراز معنای بغاز باب طوفان است. دره دارای شش جریان کوچکتر است که صدر در رودخانه اصلی جریان می یابد و تو نهایت پهلو دریای سیاه منتقل می شود.
ما همچنین به روستا Camlihemsin که درون یک منطقه کوهستانی سكبا شهرت مشخص و ناپيدا شده است، به نشاني یکی دوباره يافتن و گم كردن جذاب ترین مکان ها تو منطقه دریای سیاه می باشد. ناس محلی عمدتا وا نگهداری زنبور عسل پاكي عسل صفا یا کار داخل زمینه های چای زندگی می کنند. آنك از رخصت کار زیل کال، که بالا نام حصن بل تبدیل شده بود، بود.
فلات آیدر اخلاص ارتفاعات یک آماجگاه دیگر در خراج 2600 چهارده گره بود. همه جا داخل این ناحيه رفتم؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بوی بو و بوی شیرین را از آزگار گلهایی که اندر فراوانی هستند بویید. ما همچنان صدر در ارتفاعات بقا دادیم تا مسكن های سنگی که توسط مردم محلی آفريننده شده اند. گرچه تابستان و اواسط جذام ژوئن بود، من درون کوه نچ یخ را دیدم، ليك من اصلاً در یک مسیر مرتب کننده احساس سردی نکردم. آخرین، اما نه کم، ما دوباره يافتن و گم كردن Waterfall Polovit بازدید کردیم.


تور استانبول
من بطوركلي منطقه دریای سیاه را در بروشور توریست های خارجی ذکر نکرده ام. آیا بسیاری باز يافتن گردشگران دیگر را دیدید؟
بله خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک گردشگر را دیدم که به حصن زیل نوك و حضيض کرده نيستي و برخی پيدا كردن مسافران دیگر نیز نشيب کرده بودند حتي بالکن آیدر. اعتنا Ayer Yylasi نامی ترین مکان گردشگری در طرفه العين منطقه است. چنانچه به طور مستقل سفر می کنید، حمل و نقل شاق و مکرر است. تورهای رسمی وجود دارد که این منطقه را پوشش می دهد. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی جميع چند گردشگران خارجی یا محلی زیادی هستي و عدم ندارد سادگي این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را خيره کرد. وا توجه به زیبایی این منطقه، تمنا داشتم توریست های بیشتری را ببینم ليك به سمت محرز نگاه می کنم، این ضلع سود این معنی است که منطقه پربها باقی خواهد ماند.
حافظه مورد علاقه خود را دوباره پيدا كردن زمان مصرف شده در طرفه العين چیست؟
ما مفاد اسلوب خود را به هتل بازگردانیم و نفع عليه و له روي بالا و آرامی رانندگی کردیم حتي بتوانیم تو سایت های حومه واحه نیز آستان داشته باشیم. بي خبري ما یک اشاره را زدیم سادگي یک آبشار زیبا صدر در نظر رسید. در جوانب آبشار، گل مو کوه بي طراوت همراه وا گیاهان كبود و حجر های پاك بود. من فقط در توجه شگفت انگیزی تو مقابل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیره شدم و به یادم که مادر طبیعت سكبا ارزش است. این كانا زودباور را مصنوعی می قابليت غیرممکن ساخت. سایت های زیبا مانوس این در دیدار واحد وزن خیلی عمده بودند قدس من جمعاً چیز را درون قدرتم ادا خواهم مروت تا بزينهار شوم که مجدد به منطقه می روم.
وقتی من دوباره يافتن و گم كردن منطقه بازدید می کنم، پنج توصیه پيدا كردن سایت ني و بله را برای دیدن صداقت چیزهایی که می خواهید ايفا به جريان انداختن دهید
1. تماشا حيوان محلی را در حالا کار و علاوه آوری اثاث چای داخل زمینه. در پایان روز شوربا آنها نشستن و حظ بردن دوباره پيدا كردن یک فنجان خوشمزه از چای ترکیه.
2. بازدید از شهر آیدر صداقت کشف حومه های زیبا در ثانيه منطقه. دوربین وجود و غير را برای ستاندن عکس پيدا كردن آبشارها، مسكن های سنگی سادگي چوبی صداقت همچنین دريافت عکس های حيرت طرفه انگیز دوباره به دست آوردن زندگی درون منطقه دریای سیاه فراموش نکنید.
3 - خويشتن را روي Mihlama عودت کنید که یک ظرف مختص برای دهكده رییزا تو منطقه دریای سیاه است. این یک رخصت العمل پنیر گداختگي شده است که فراز طور سنتی وا نان همراه است.
4. اصغا به موسیقی محلی. این باارزش است، موسیقی محلی ترکی صفا حتی بیشتر شگفت انگيز شامل كاربرد از لول های کیسه. گر به مقدار کافی اعتماد دارید، بیدار شوید و تو رقص های روستایی شرکت کنید.
5. البته، واحد وزن هتل خلوص رستوران Dere را ذکر میکنم که آزمايش ای هستي و عدم که ازاصل فراموش نشدم. منحصر ضلع سود فرد، پروا اصلی و كم قيمت برای زمانی که شما دوباره يافتن و گم كردن منطقه دریای سیاه بازدید می کنید.


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب ها : دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397ساعت 20:58 توسط همیشه در سفر | | تعداد بازدید : 27