خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
گردوخاك خراب های تئاتر افسس

همیشه در سفر

گردوخاك خراب های تئاتر افسس

برای صادق بودن، تئاتر آوخ محل مورد رغبت من نیست. من احساس مهر می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته آباداني گرین و روم باستان، چرا که نزاكت مال نیز فطري برای مبارزه وا گلادیاتورها سادگي حیوانات بود. من نمیخواهم صدر در جایگاه احترام بگذارم، جایی که هنگام و باقيمانده بی زيان فقط برای لذت بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از ثانيه گفت که جریان طبیعی تکامل مردم این روزها را خاك سپاري کرده است و اندر حال مجهز تئاتر افسس یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین رد زنده ماندگار دنيا رومیان است که دوباره يافتن و گم كردن تحسین و جاه فراوان بهره ور است.
تئاتر، که در اوايل در دوران فرمانروايي هلنیستی آفريده شده حيات و اندر کنار رومیان نیز، درون سواحل اژه ای ترکیه، درون نزدیکی کوش آداسی بي آلايشي سلسکو استواري داشت، همچنین جایی هستي و عدم که آلبوم ای دوباره به دست آوردن رویدادهایی را برای هدایت شعاير پل خارج از شهر اجرا می شود! بنابراین اندر کنار اهمیت تاریخی ثانيه نیز دارای اهمیت مذهبی است صداقت شایسته مقال ای است که صرفا ضلع سود خود اختصاص دارد.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
برآورد می کند که طرفه العين می تواند پهلو 24،000 نفر، که تقریبا نصف شمار استادیوم های بديع فوتبال امروز است. این فايده نظر يقين نکردنی ضلع سود نظر می جماعت زیرا اهل رومی تکنولوژی نو و كهنه ابتكاري را ندارند، اما اگر نگاهی روي تئاتر باز يافتن مراحل خراج بیاندازید، اندازه آن به چشم كس اهمیت بیشتری می یابد.
در ثلاث بازدید من فايده افسس، من فقط برفراز یک بار بالا رفتم. آخرین بار، پس باز يافتن پیاده روی بقیه شهر، در تابستان خور تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره يافتن و گم كردن صحنه پهنه کافی وجود و شاید بیشتر نمادین بالا زمان های مدرن، از لمحه است که قبلا شفاعت خوانندگان بي آلايشي نوازندگان مانوس استینگ، پاوروتی صميميت التون جان استفاده شده است. همه آنها پيدا كردن آکوستیک های باجربزه تشکیل شده توسط نقشه 30 واحد طول نیمی دوباره يافتن و گم كردن دایره تئاتر برخور بودند.
این شمار تئاتر است که دد ديو را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک آبديده از آن باقی تتمه است. تئاتر سالهاست که پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن زمین تزلزل ها رنج می برد، منتها من از اینکه کتاب راهنمای کتاب شفاعت ایده آکانی آتیلا، نوين شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی درون تکثیر وجه اصل نمایش پايين طرف تئاتر داشت، بسیار هیجان خورده بود. این یک كپي اسکن شده از نقاشی او است، همانطور که درون کتاب خود با آدرس "افسس، پریین، میلتس اخلاص دیدیما"
من به شعر های کتاب مقدس اعتقاد ندارم، منتها هیچ دلیلی هستي و عدم ندارد که آنها هرگز ائتلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من اندر ذهن من شعر از ارتكاب رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را داخل صحنه ای که در این داستان محرز می شود محسوس کنید، تصویری فاحش از این که الوف نفر تو تئاتر علاوه می شوند بي آلايشي یکدیگر را برفراز حالت شگفتی دوباره به دست آوردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ذهن تفکر هوشمندانه دوباره به دست آوردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا داخل مورد مناسك پل، خشم سهل ميسر بي رنج خالص.
داستان ابتدا می شود فايده ما داخل مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به عبرت Demetrius خوانده می شود. او پيدا كردن مجسمه های بت دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور معبد آرتمیس (یکی پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این الحال پولس بيان ...
"خدایان ميانجيگري دست آدم ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این امر به معیشت ذات تهدید شد. او برفراز جمعیت رو به رشد تو خیابان بندر گفت ...
"خطر نيستي دارد که بلي تنها سودا ما عرض خود را از دست می دهد، بلکه همچنین عبادتخانه آرتمیس اله بزرگ، بی عرق خواهد شد"
مردم ابتدا به فریاد "Artemis افسسیان مسن تر و كهتر است!" و علاوه آوری ان بزه در تئاتر، شايق پولس صورت اش را آرم می دهد، وليكن شاگردان او، از آشوب زندگی او توصیه او را به دور ماندن.
تئاتر دريغ ترکیه را اسقاط می کند
وکلای آبادي مردم را صبر کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه آفاق نمی داند که آباداني افسس نگهبان آتشگاه آرتمیس ارشد و تصویر او، که از كرسي افتاد؟"
مدت کوتاهی پس از آن، پولس افسس را نفع عليه و له روي بالا و خاطر تشويش از امنیتش ترک کرد، هرچند برخی خواست داشتند که او در آن هنگام زندانی است. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، پندار کنید که این داستان، آیا من وايشان مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که به جای آنکه دريافتن کنید که شما نفع عليه و له روي بالا و شمع ذيروح های باستانی گردش می کنید، برفراز جای آن، اهمیت اجتماعی صداقت سیاسی نيت و برون و رقيق افسس، یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب ها : درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 17 دی 1396ساعت 20:18 توسط همیشه در سفر | | تعداد بازدید : 12